Виступ шкільного театрального гуртка "Струни душі"

17.09.2016 19:04

Херсонці знають, що до дня міста організовуються великі концерти, сюрпризи та вітальні слова!
Так і наша школа не стоїть осторонь, адже учні всі різнопланові та творчі. 16.09.2016 в актовому залі школи відбувся концерт до дня міста! На свято були запрошені учні 6-х класів та класні керівники, а на сцені розважав публіку шкільний театральний гурток під назвою "Струни душі". На розсуд аудиторії гурток запропонував танцювальні та пісенні номери, виразне читання авторських поезій про Херсон,а на завершення проводилась вікторина на знання відомостей про наше місто. Учні, правильно віповідаючи на запитання,отримували подарунки від благодійного фонду "Майбутнє Херсонщини". На святі була присутня голова комітету з питань освіти і науки при Херсонській Обласній Державній Адміністрації - Ситник Юлія Анатоліївна, яка, як і всі глядачі, отримала лише позитивні емоції!!!