Виставка-презентація творчих робіт учителів та учнів

14.04.2016 17:43

Учителі початкової школи 13 квітня 2016 р. прийняли участь у засіданні навчально-методичної ради, яку проводив методичний кабінет при управління освіти Херсонської міської ради. Тема засідання «Формування комунікативної компетентності на уроках української мови в початковій школі» є дуже актуальною основна мета вивчення української мови на сучасному етапі полягає у формуванні національно свідомої, духовно багатої мовної особистості, яка володіє вміннями й навичками вільно, комунікативно виправдано користуватись засобами рідної мови – її стилями, типами, жанрами в усіх видах мовленнєвої діяльності.

Вчителями початкової школи була організована виставка-презентація творчих робіт учителів та учнів: творчі звіти, доробки, книжки-розкладки, реферати, презентації проектів тощо.