.

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

Бібліотеки у віртуальному інформаційному середовищі спробували пристосувати свої традиційні форми послуг до нових реалій. Це - умовно не обмежений у часі та просторі захід, який реалізується за рахунок Інтернет ресурсів. Використання нових технологій дозволяє досягти не тільки високої якості зображення, але й своєрідного «ефекту присутності». Відвідувачі можуть отримати повну інформацію за темою, що їх цікавить. Віртуальні виставки надають широкий спектр можливостей для суб'єктів виставкової діяльності.

1. Херсонська Обласна Універсальна Наукова бібліотека ім. Олеся Гончара lib.kherson.ua/v-present.htm

2. Хмельницька Обласна Універсальна Наукова бібліотека ounb.km.ua/vistavki/index.php

3. Харківська Державна Наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка korolenko.kharkov.com/v-vystavky.html

4. Одеська Обласна Універсальна Наукова бібліотека ім. М.С. Грушевського  biblioteka.od.ua/virtualni-vistavki/

5. Миколаївська Обласна Універсальна Наукова бібліотека  www.reglibrary.mk.ua/index.php/virtualni-vistavki

6. Державна бібліотека Украини для юнацтва  www.4uth.gov.ua/exhibitions_books/index.htm

Віртуальна книжкова виставка «Україна - єдинна країна» до Дня Соборності  https://padlet.com/natalianna2115/ubrnh68krukgfpij 

Онлайн - вікторина "День Соборності України" https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKD4SifHl9BabqPbqMkSnQ8-gQWQ6Q3TlJBapeVhGQAgrMTA/viewform?fbclid=IwAR0e9zqA-58ayIhOZ8LSPyx4SPBXiSLqntYjyXHT9TCYULOgb9CUuP_SEgs

                    

Віртуальна книжкова виставка "Ми за безпечний Інтернет"  До Всесвітнього дня безпечного Інтернету https://padlet.com/natalianna2115/v7z08hldkgeiwe26

Віртуальна книжкова виставка - реквієм "Герої не вмирають. Просто йдуть в несбеса" https://padlet.com/natalianna2115/Bookmarks Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні". 20 лютого 2014 року в столиці України загинули 48 осіб, яких разом з іншими загиблими учасниками мирних протестів назвали Героями Небесної Сотні. Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України!

  
 

Віртуальні книжкові виставки до Міжнародного дня дитячої книги

  

Читаємо про Україну та українців

Пропонує прочитати та зрозуміти світогляд українців, історію держави у вимірі часу!

Андрій Анатолійович Кокотюха "КЛУБ БОЯГУЗІВ"

https://litlife.club/books/254852 

Люко Дашвар "ІНІЦІАЦІЯ" 

https://litlife.club/books/314918 

Талан Світлана Олегівна "ПОМИЛКА"

https://litlife.club/books/22179

Всесвітній день казки. 20 березня відзначається Всесвітній день казки. Хочемо нагадати, що казка – це народно-поетичний або писемно-літературний твір про вигадані події чи осіб, іноді за участю фантастичних сил, який має повчальну мету. «Забута казка – це золоте намисто, яке впало на морське дно» - кажуть старі люди. Чи задумувались ви над тим, чому живуть і не вмирають народні казки! А безсмертні вони тому, що в них живе і не вмирає сам народ, казки упродовж віків були і залишаються чарівними провідниками доброти і милосердя. Гортаючи сторінки улюблених казок, ви зрозумієте, що казки – то наші великі вчителі. Мистецтво казки полягає в тому, що вона гармонізує людину з навколишнім світом з одного боку, а з іншого - координує її в суспільстві, світі, вигаданому людьми. Казки - один із головних елементів культури будь-якого народу. Такі народні твори переказувалися та переказуються з покоління в покоління. Є казки для дітей, є і для дорослих. Для дітей зібрано багато казок, які представлені на книжковій виставці «Казка + пригода = читаємо з насолодою». Любі діти! Читайте казки та легенди, нехай вони живуть серед вас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити.

Міжнародний день екологічних знань відзначають щороку 15 квітня.

   Свято було засноване 1992 року, коли на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) було наголошено на важливість екологічної освіти громадян всіх країн для реалізації довгострокових планів розвитку людства.

   В Україні день екологічних знань відзначається з 1996 року за ініціативи громадських природоохоронних організацій.

   Основне завдання цього дня — популяризація екологічних знань, формування екологічної культури населення, надання інформації про стан екологічної безпеки та навколишнього середовища, виховання у дітей і дорослих екологічного мислення. Адже від екологічної культури підростаючого покоління залежить майбутнє всієї планети. Звичайно, вирішити глобальні екологічні проблеми можна тільки спільними зусиллями на загальнодержавному і світовому рівні, але поліпшити екологію місця проживання під силу навіть одній конкретній людині. 

   День екологічних знань значимий не тільки для тих, хто займається екологічним вихованням та освітою, а й для всіх жителів нашої планети, адже йдеться про безпечне життя в майбутньому для всіх нас.

Формуючи нашу екологічну культуру сьогодні — зберігаємо своє здоров’я та здоров‘я майбутніх поколінь! А для цього нам необхідні екологічні знання.

Хочеш бути сучасним і бути на одній екологічній хвилі з усіма, хто піклується про здоров’я нашої планети? То Даринка Чорна розкаже про все, що відбувається з екологією нашої Землі. 

Долучайся, і крокуй за посиланням: ⬇️

https://youtube.com/watch?v=gX3dRZWN9eQ&feature=share

https://youtube.com/watch?v=vIks_ZnP_sM&feature=share

А тематична добірка книжок буде у нагоді, щоб знати більше та долучитися до цієї благодійної справи.

 

.