Вибори на пост Президента шкільного учнівського об’єднання «КРОК».

12.10.2018 18:33

12 жовтня в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови відбулися вибори на пост Президента шкільного учнівського об’єднання «КРОК».

Передвиборча компанія стартувала з 17 вересня 2018 року та була розпочата агітація кандидатів на пост Президента школи. Кожен з претендентів створив свою власну передвиборчу програму, у якій вказав усі свої наміри та плани як Президента шкільного самоврядування. Передвиборча агітація проходила шляхом розміщення рекламних плакатів, відеороликів на сайті школи.Голосування проводилося як на сайті, так і у школі.

У середу 10 жовтня  кандидати на пост Президента  провели конференцію для учнів 5-11 класів, на якій  презентували свої програми та відповідали на запитання виборців.

На пост Президента балотувалися три кандидати: учениця 10-Б класу Новосельська Дарина, учениці 9-В класу Гавриленко Єва та Шамрай Катерина.

За результатами  роботи виборчої комісії та підрахування голосів у  голосуванні взяли участь 496 учнів 5-11 класів та 68 вчителів школи. Результати оголошені на шкільній лінійці. За більшістю голосів перемогу  здобула учениця 10-Б класу Новосельська Дарина.

Кандидати, які брали участь у виборах, готові разом з Президентом школи вдосконалювати роботу учнівського самоврядування. Усі готові бути однією командою та вести за собою учнів школи.