.

Ми - лідери, за нами - майбутнє!

2018 - 2019 навчальний рік 

Вибори президента учнівського парламенту!

Наш складний час потребує виховання лідерів нової формації — ініціативних, компетентних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

 Сенс учнівського самоврядування в сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі. Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність. 

У жовтні у  відбудуться  вибори Голови шкільного учнівського парламенту. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду може стати будь-який учень школи 8 -11 класів , який має авторитет у класі та школі. Активним виборчим правом  наділені учні 5-11 класів та педагоги школи. 
Свої кандидатури на посаду Голови учнівського парламенту подали 3 учениці.
 Протягом тижня кандидати будуть вести агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен буде переконувати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.Передвиборча агітація кандидатів

 опитування учнів 5 - 11 класів (вересень)

 

 

 

 

.