"В дитинстві відкриваеш материк, котрий назветься потім— Батьківщина!"

14.01.2017 10:14

"В дитинстві відкриваеш материк, котрий назветься потім— Батьківщина!"— ці слова відомої поетеси Ліни Костенко стали епіграфом до уроку виховної години в 6-Г класі Херсонської спеціалізованої школи №52. На урок за темою "Героями не народжуються , а стають!" завітав військовослужбовець Комендатури військових сполучень міста Херсона — майор Віктор Сергійович! Хто як не справжні захисники-військові можуть підняти та виховати в серцях учнів патріотичний дух!!! Протягом уроку в учнів виникало багато запитань, на які вони отримали вичерпну кваліфіковану відповідь! По завершенню виховної години з,ясувалось, що майже третина хлопців у класі мріють стати військовими!!! Так, нехай же їхні мрії здійсняться, а держава отримає справжніх захисників-патріотів!!!