Всеукраїнський конкурс дитячого читання

«НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ УКРАЇНИ-2012»

Всім! Всім! Всім! Хто любить читати, мріє стати найкращим читачем року та відвідати Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», який щорічно проходить у місті Львові!

про щорічний регіональний конкурс
"Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу"

Учасники конкурсу
До участі у конкурсі запрошуються учні 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.
6. Порядок і терміни проведення
Конкурс проводиться в три етапи:
1-й - шкільний (очний, базовий) -   з 1 травня по 31 жовтня;
2-й районний, міський (заочний, проміжний) - з 1 по 15 листопада;
3-й - регіональний: республіканський для АР Крим, обласний, міський для м. Києва та м. Севастополя (заочний, підсумковий) - 3-й - з 20 по 30 листопада
Результати оголошуються з 10 по 19 грудня.
ласті, міста, району). На кожному етапі обирається 1 переможець.
  Умови конкурсу
Брати участь у конкурсі мають право всі учні 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.
Вимоги до учнівського відгуку:
Обсяг відгуку не повинен бути менше однієї сторінки рукописного тексту формату шкільного зошита;
Роботи повинні бути написані чітким розбірливим почерком.
В роботі має бути даний аналіз авторського твору, та ставлення дитини до нього.
Кожен учасник Конкурсу обов'язково повинен вказати прізвище, ім'я, клас та навчальний заклад, в якому навчається, а також прізвище, ім'я, по батькові вчителя, який готував учня.
Вимоги до твору, на який надається відгук:
а) Твір, має бути написаний (створений) українською мовою, а не перекладений з інших мов;
б) Твір має бути виданий вперше, не раніше 2006 року;
в) Обсяг твору має" становити не менше 50 сторінок.

Щорічний регіональний конкурс

«Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

про щорічний регіональний конкурс
"Найкращий відгук на
сучасну дитячу прозу"

Учасники конкурсу
Порядок і терміни проведення
Конкурс проводиться в три етапи:
1-й - шкільний (очний, базовий)- з 1 травня по 31 жовтня,
2-й районний, міський (заочний, проміжний) - з 1 по 15 листопада
3-й - регіональний: республіканський для АР Крим, обласний, міський для м. Києва та м. Севастополя (заочний, підсумковий)- з 20 по 30 листопада
 Умови конкурсу
Брати участь у конкурсі мають право всі учні 4-5 класів.
Вимоги до учнівського відгуку:
Роботи повинні бути написані чітким розбірливим почерком.
В роботі має бути даний аналіз авторського твору, та ставлення дитини до нього.
Кожен учасник Конкурсу обов’язково повинен вказати прізвище, ім’я, клас та навчальний заклад, в якому навчається , а також прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який готував учня.
Вимоги до твору, на який надається відгук:
б) Твір має бути виданий вперше, не раніше 2006 року;
в) Обсяг твору має становити не менше 50 сторінок.

Загальноміський  конкурс  «ВЕЛИКА ЧИТАЦЬКА ПРИГОДА»

ПОЛОЖЕННЯ ПРО МІСЬКИЙ КОНКУРС

«ВЕЛИКА ЧИТАЦЬКА ПРИГОДА»

Місце і час проведення:
Конкурс відбуватиметься у три етапи, за участю школярів трьох вікових категорій відповідно:
I    етап: «Академія завзятих читачів», учасники - учні 2-4 класів  -  жовтень 2010 р. - березень 2011 р.;
II    етап: «Незвичайні пригоди звичайних книг», для учнів 5-8 класів  -   жовтень 2011 р. - березень 2012 р.;
III    етап: «СБ і читай!», учасники - учні 9-11 класів; жовтень 2012 р. - жовтень 2012 р. - березень 2013 р.
У кожному етапі передбачене проведення двох турів - шкільного (1 жовтня -31 січня) та міського (1 лютого - 10 березня).
УМОВИ КОНКУРСУ
У конкурсі можуть брати участь всі школярі відповідної вікової категорії.
Умови конкурсу визначаються для кожного етапу, з урахуванням читацького досвіду, наявних знань та навичок  школярів різних вікових груп, і надаються школам для ознайомлення з ними учасників до 1 жовтня - дня офіційного старту кожного етапу.
Конкурсні завдання для молодшої вікової групи носять ігровий та творчий характер; для дітей середнього та старшого віку - включатимуть елементи дослідницько-пошукової роботи, передбачають певний рівень володіння інформаційними технологіями.
Переможцями конкурсу стануть ті з учасників, що здобудуть найбільшу кількість балів. Міське журі має право також визначати переможців конкурсу в окремих номінаціях

Літературний конкурс ім. Ю. К. Голобородька

про проведення регіонального Літературного конкурсу
імені Ю. К. Голобородька

Умови проведення Конкурсу

Конкурс проводиться з 20 жовтня 30 грудня 2011 року. У Конкурсі беруть участь учні 5-11 класів.

Конкурс проводиться за двома віковими категоріями:

учні 5 – 8 класів;

учні 9 – 11 класів.

Формою участі у Конкурсі є написання творчих робіт (нарисів) про Таврію і таврійців, у яких розповідається про історію, сучасність Таврійського краю і людські характери, долі.

Орієнтовна тематика творчих робіт (нарисів):

історичні події, пов’язані з Таврійським краєм;

життя і діяльність відомих та визначних таврійців;

творчість непересічних письменників, діячів культури, мистецтва Таврійського регіону;

постаті й справи членів моєї родини;

вільна тема, пов’язана з таврійським життям і таврійськими сюжетами.

Рекомендований обсяг творчих робіт:

для учнів 5 – 8 класів - 3 – 4 сторінки;

для учнів 9 – 11 класів - 4 – 6 сторінок.

Творчі роботи створюються українською та російською мовами і подаються в двох роздрукованих примірниках та електронному варіанті.

Нагородження переможців Конкурсу

Призові місця (відповідно І, ІІ і ІІІ) визначаються серед кожної вікової групи. Найоригінальнішій літературній роботі незалежно від віку учасника присуджується Гран-прі.