Урочистий концерт з нагоди народження Т.Г. Шевченка

10.03.2017 19:22

9 березня визначна дата для кожного українця, адже саме у цей день 1814 року народився Тарас Григорович Шевченко. Із нагоди цього свята у  Херсонській спеціалізованій школі №52 відбувся урочистий концерт. У заході брали учні 6-10 класів.

Розпочав захід Олександр Аліханов, виконавши п’єсу на фортепіано «Дума». Учням нагадали про основні етапи життя і творчості Кобзаря, лунали поезії на його честь, у тому числі авторський твір Дар’ї Дрюк «Шевченко…Хто його не знає?».

Піснею на слова Тараса Шевченка «Бандуристе, орле сизий» заполонив серця слухачів ЯрославРогальський. Маргарита Тіманова і Софія Іванькова завели присутніх у веселий український танок.

Яскравою крапкою, як завжди, став виступ дитячого народного хорового колективу «Жайвір» під керівництвом Романа Михайловича Козяна.

Продовженням свята став конкурс читців творів Шевченка. Переможцями стали Дарина Новосельська - I місце, Олександр Мирвода і Катерина Чурікова – II місце, Важніченко Ліза, Радішевька Анастасія – II місце. Інші учасники стали переможцями за окремими номінаціями.