Урочиста церемонія відкриття міжнародного мовно-літературного конкурсу

18.10.2018 16:44

Сьогодні в Херсонській спеціалізованій школі 52 відбулася урочиста церемонія відкриття міжнародного Мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Концертна програма мала назву "Ми чуємо тебе , Кобзарю, крізь століття!" Учні 9-10-х класів відтворили на сцені уривок із поеми "Катерина", читали вірші безсмертного Кобзаря та згадали поезії херсонських письменників присвячені Т.Г.Шевченку. Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Т.Г.Шевченка, виявлення творчо-обдарованої молоді, виховання у молодого покоління поваши до мови і традицій, підвищення рівня мовної освіти в Україні. По завершенню концертної програми  учні піднялися до аудиторій та розпочали писати конкурсні роботи.