Головна
.

Учні нашої школи прийняли участь в акції «Подаруємо барви життя»

20.04.2016 20:54

 Учні Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №52 прийняли участь в акції «Подаруємо барви життя» з метою надання дітям Херсонщини моральної підтримки. 
У рамках акції на волонтерських засадах школярі відвідали відділення Херсонської дитячої обласної лікарні. Було презентовано концертну програму – це, насамперед, виступ дитячого хору «Жайвір», під керівництвом Козяна Романа Михайловича та концертмейстера – Дробітько Вероніки Олександрівни. Крістіна Чугунова виконала ліричну пісню «Ангелы добра». Також маленькі глядачі отримали насолоду від запального танцювального колективу «Бейбі-денс» та гуртку «Ельданс». 
Вихованці нашої школи зробили вітражний розпис, перетворивши лікарняне приміщення на фантастичну казку. 
Під час організації школярі виявили активне бажання допомогти малятам та доклали максимальні зусилля для того, щоб донести до дітей шматочок щастя. 
Кожен із учасників ще раз переконався, що лише добрі вчинки допомагають нам бути справжньою людиною, яка наділена такими рисами, як милосердя, співчуття, підтримка ближнього, доброзичливість та щедрість.Тож давайте будемо робити добрі справи разом, і, безперечно, у цьому світі зменшиться кількість болю і страждань!

 .