У Херсоні запрацювало 20 додаткових COVID-патрулів

18.09.2020 18:02

З 17 вересня у Херсоні розпочали роботу 20 додаткових COVID-патрулів. До них входять представники Держпродспоживслужби, Нацполіції та місцевих органів самоврядування. На маршрут патрулі вийшли о 7:00.

Перший об'єкт перевірки – школа №52. Це найчисельніший навчальний заклад у Херсоні. Нині тут задіяно п'ять входів, біля дверей – маски та антисептики.

"Ми чітко розмежували час входу в школу – всі класи заходять в різний час. Крім того, розмежували рух учнів", – розповідає директорка Людмила Шалаєва.

Нині у школі два класи та два педагоги перебувають на дистанційному навчанні. Причина – коронавірус у педагога, який вів гурток у закладі.

"У самій школі випадків нема. Проте діти, які були присутні під час роботи гуртка, потім спілкувались з колективом. Ми поспілкувались з батьками, вони нас підтримали. Тож частково і тимчасово перейшли на дистанційне навчання", – пояснює директорка.

У шкільній їдальні – теж карантинні заходи. За столами сидять по чотири учні, відстань – півтора метра. Це норма, говорить начальник управління Держпродспоживслужби у Херсонській області Тарас Година-Арюпін:"Видно, що максимально намагались забезпечити дотримання протиепідемічних вимог, які прописані в постанові головного державного санітарного лікаря. Як запевняє керівник (і ми це побачили), починається харчування з 9:00 і до 15:00".
COVID-патруль порушень у їдальні школи №52 не виявив.

У Херсоні запрацювало 20 додаткових COVID-патрулів