Свято весни

07.03.2019 16:26

7 березня в Херсонській спеціалізованій школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради відбулося свято до Дня 8 березня. Цей день був наповнений весняним, сонячним теплом, гарним настроєм, ніжними барвами квітів. Для учнів молодшої школи шкільний парламент організував та провів майстер-клас з виготовлення вітальних листівок для мам та бабусь. Щоб запам’ятати цей день було створено фотозону, де учні та вчителі фотографувалися та відправляли світлини друзям та близьким. Учні школи  подарували святковий концерт. Своїми запальними танцями, піснями вони вітали мам, сестричок, вчителів. У цей прекрасний день від усієї душі бажали любові, щастя, успіхів.