Свято наближається

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу -  прикрасити новорічну  ялинку, актову залу, шкільний холл  сніжинками, гірляндами та іграшками. Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. Чарівне  дійство завітає обов’язково і до учнів нашої школи.

Святкування Нового року у стінах школи буде проходити  з  17 - 29 грудня.

Виставка "Новорічна ялинка-2017"

Напередодні  Нового року у нашій школі традиційно проходить виставка ялинок, настінних панно та новорічних букетів, зроблених учнями школи за допомогою батьків. Конкурс ялинок, зроблених своїми руками,  не залишив нікого байдужим. Багато дітей із задоволенням взяли  участь у цьому заході та виготовили велику кількість дивовижних та незвичайних ялинок. Ялинки з бісеру, мішури, паперу та картону, ниток, клаптиків тканини, шишок, кавових зерняток, шоколадних конфет та карамелі будуть радувати  відвідувачів виставки протягом  грудня. Всі поробки неповторні, зроблені з фантазією і натхненням умілими руками. Зроблені своїми руками ялинки створюють казкову атмосферу і дарують святковий настрій всім гостям виставки. Кращі з кращих робіт будуть представляти нашу школу в районних та міських виставках.

Щоб створити святковий настрій своїм одноліткам, учні подарували ялинки,виготовлені власноруч привітав вихованців Херсонського навчально – виховного комплексу «Дошкільного навчального закладу комбінованого типу №29», Херсонського обласного будинку  дитини та ХДОЛ, гематологічне відділення

Хотілося б відмітити високу активність учнів в проведенні виставки та подякувати  батькам та класним керівникам за допомогу і підтримку  учасників.

Вітаємо всіх з наступаючим Новим роком і бажаємо творчої наснаги, натхнення і наполегливості в усіх починаннях!

ХОДИТЬ СВІТОМ  СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Щороку приходить Святий Миколай у кожен дім із миром і дарунками. 19  грудня 2017 року у Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради відбувся святковий благодійний концерт для учнів пільгових категорій. Святий Миколай привітав дітей зі святом, побажав гарного настрою, веселих свят та подарував солодощі, які волонтерський загін «Від щирого серця» та шкільний учнівський парламент «КРОК»  придбали за кошти зібрані під час проведення благодійної ярмарки солодощів.     Волонтерський загін «Від щирого серця» з подарунками привітав вихованців Херсонського навчально – виховного комплексу «Дошкільного навчального закладу комбінованого типу №29», завітав до Херсонського обласного будинку  дитини та ХДОЛ, гематологічне відділення та від щирого серця подарував дитяче харчування, солодощі, засоби гігієни,  канцелярія та  декоративні ялинки, які діти зробили власними руками.

18 – 20 грудня 2017 року  хореографічний колектив «Дельсард» арт-студія «Модные детки» приймали участь у благодійному марафоні «Від серця до серця» свій виступ вони представили вихованцям Старозбур’ївської спеціальної загальноосвітньої школи інтернат І – ІІ ступенів Херсонської обласної ради; у дитячому будинку інтернатного типу «Радість» Херсонської обласної ради, «Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів» Каховської міської ради.

Участь у благодійних заходах виховує у дітей доброту, чуйність, гуманність та милосердя; формує в учнів осмислене ставлення до загальнолюдських цінностей; виховує віру в силу добра, прагнення до самовдосконалення. Наслідуймо добро і вчинки Святого Миколая! Нехай це свято Милосердя, Доброти, Прощення й Любові до ближніх залишається в наших серцях.

Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічному дійстві стали учні 5в  класу ( кл. керівник Синіцька Ю.Г.)

ЧАРІВНЕ РІЗДВО

(пізнавальна – розважальна новорічна вистава)

20 грудня 2017 року учні 5 –В класу, Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської спеціалізованої школи, виступили перед учнями 1 – 4 класів з новорічною програмою, в якій представили традиції та звичаї святкування  новорічних свят в Україні, а також Різдвяну виставу.  Захід було організовано та проведено за участю студентів-практикантів факультету культури і мистецтв, ХДУ. Дітям в ігровій формі запропонували закріпити та засвоїти знання щодо новорічних святкувань. Метою даного заходу є  виховання  любові та  поваги до національних традицій та звичаїв українського народу.