Святкове закриття табірної зміни

13.06.2019 15:32

Святкове закриття табірної зміни пришкільного оздоровчого табору із денним перебуванням «Супутник» зібрало у шкільному холі спеціалізованої школи №52 дітвору з першого по восьмий класи.  Швидко проминули дні роботи пришкільного оздоровчого табору . Багато різних конкурсів, екскурсій та емоцій відбулося за ці дні. Вихователі проводили з учнями різноманітні ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, але найголовніше - спілкування.

Святковий концерт, який підготували вихованці, свідчив про яскраві, веселі та щасливі дні проведені у таборі, які запам'ятаються дітям на довго. Директор пришкільного табору Васильєва Н. Г.. висловила велику подяку всім вихователям, які робили відпочинок дітей незабутнім . Подякували волонтерам , які допомагали дітям створювати проекти, проводили дні англійської мови, ходили  на екскурсії. Вихованці мовного табору представили свої проекти, над якими працювали протягом двох тижнів, розповіли як їм відпочивалось у таборі та що нового вони дізнались.

Сподіваємося, що дітям дуже сподобалося перебувати у пришкільному таборі, а ми, в свою чергу, із задоволенням будемо робити дітей щасливими, бо для працівників табору немає нічого кращого за посмішки наших вихованців.

До зустрічі наступного року!