До Дня Соборності України

18.01.18 р.з метою виховування в учнів любов до Батьківщини, повагу до героїчного минулого свого народу у 3Б та 4В кл. пройшов екскурс у минуле до Дня Соборності України «І обнялися береги одного вічного народу» Діти дізналися  про історичний факт злуки українських земель,значення цієї події та пограли в інтерактивну вікторину, яка виявляла рівень знань учнів про історичне минуле нашої країни,її звичаї, обряди, традиції, фольклор.

19.01.18 р. під час заходу «Соборність плюс  незалежність»  ( формула єдності )учні 10 А кл. поглибили свої знання з історії України. Вони дізналися про передумови та обставини підписання Акту злуки українських земель, а також  довідалися про дві ювілейні дати: 100річчя бою під Крутами та проголошення  незалежної держави в четвертому універсалі.

22 січня - День соборності України. Цей день є важливим національним святом,його відзначення супроводжується урочистостями. Із цієї нагоди в нашій школі був проведений захід « І обнялися береги одного вічного народу» для 3- Г та 4 – Б класів.

У моєму серці Україна.

22 січня 2018 року в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради до Дня Соборності України  з метою виховання в учнів любові до Батьківщини, поваги до героїчного минулого народу, збереження державних традицій, сприяння розвитку національно – патріотичних  почуттів було проведено флешмоб « Ми – Українці», учні 3 класів приймали участь у флешмобі «Україна моя Батьківщина», для учнів 4 класів провели бібліотечний урок «І обнялися береги одного вічного народу», а також проведено захід «Соборність + незалежність» для учнів 10 класів, які поглибили свої знання з історії України, дізналися про передумови та обставини підписання Акту злуки українських земель.

Я на дорозі.

22 січня 2018 року  у рамках проекту «Мистецтво безпеки» БФ «Майбутнє Херсонщини» та проекту «Поліс», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX в партнерстві з Міністерством Внутрішніх справ України у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів

№ 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради для учнів 7 класів представники Управління патрульної поліції Херсонської області  провели  лекцію з безпеки на дорозі. Представники патрульної поліції розповіли про основні правила безпеки дітей на дорозі, як у якості пішоходів, так і пасажирів. Говорили про ПДД, показали соціальний відео ролик з зазначеної теми, провели пізнавальну вікторину з правил дорожнього руху. Наприкінці заходу відбулося нагородження учасників конкурсу малюнків, що пройшов в рамках проекту,  кращі роботи з яких( Чорна Марія 7-г, Петросов Георгій 7-г, Шегай Вікторія 7-г, Зубков Даніїл 7-б, Антонян Карина 7-б) потраплять на листівки календаря, що будуть вручатися водіям. Діти отримали сувеніри та роздаткові просвітницькі матеріали, створені в рамках проекту.

Метою заходу є інформування про ПДД,  та попередження нещасних випадків ДТП за участю дітей.

24 СІЧНЯ 2018 РОКУ відбулися батьківські збори, на які були запрошені представники Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. З батьками і учнями 11 класів зустрівся директор ХРЦОЯО    Кирпенко Максим Юрійович, який розповів про особливості  ЗНО 2018.

D:\Новая папка\20180124_171019.jpg