Ми живемо в епоху демократії, свободи особистості.  Все більше і більше молоді починають займатись активною суспільною діяльністю. Учнівське самоуправління в нашій школі має достатній досвід  суспільної діяльності, належного спілкування, самоорганізації та організації інших. Основи громадянської позиції й демократії закладаються з дитячих років й саме самоврядування допомагає учням нашої школи цікаво та з користю урізноманітнити власне життя і життя своїх товаришів. Досвід взаємин, виявлення та захисту власних інтересів,  що набувають учні , стане багажем, з яким вони увійдуть до дорослого життя.

Шкільний учнівський парламент - це самостійність в прояві ініціативи, ухваленні рішень, їх реалізація на користь свого колективу.

2018 - 2019 навчальний рік

12 жовтня в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови відбулися вибори на пост Президента шкільного учнівського об’єднання «КРОК».

За результатами  роботи виборчої комісії та підрахування голосів у  голосуванні взяли участь 496 учнів 5-11 класів та 68 вчителів школи. За більшістю голосів перемогу  здобула учениця 10-Б класу Новосельська Дарина.

Рада  Департаментів

2018 - 2019 навчальний рік

Президент шкільного парламенту «КРОК»
Новосельська Дарина
учениця 10-Б класу
Голова департаменту «Освіта»
Рідкоборода Єлизавета
учениця 10б класу

Голова департаменту «Я – Громадянин»
Колеснікова Катерина
учениця 9б класу

Голова департаменту «ШСН»
Шумик Анастасія
учениця 10б класу

Голова волонтерського  загону «Нащадки  перемоги»
Хабрат Ельвіра
учениця 8а класу
Голова департаменту «Здоров’я»
Михайленко Іван
учень 10а класу

Голова департаменту «Дозвілля» Гавриленко Єва
учениця 9-в класу

Голова департаменту «Господарчий»
Карпасюк Олександр
учень 10-б класу

Голова волонтерського загону «Від щирого серця»
Саєнко Марина
учениця  8-а класу

Заступник президента
 Шамрай Катерина
учениця 9в класу

2017 - 2018 навчальний рік

20.10.2017 року відбулися вибори Президента школи, що проводились за принципом загального рівного і прямого виборчого права при таємному голосуванні (при наявності щоденника з фото).

Президентом

шкільного об’єднання «КРОК» став учень 9А класу Савченко Владислав, який набрав 208 голосів

Рада  Департаментів