.

Ми живемо в епоху демократії, свободи особистості.  Все більше і більше молоді починають займатись активною суспільною діяльністю. Учнівське самоуправління в нашій школі має достатній досвід  суспільної діяльності, належного спілкування, самоорганізації та організації інших. Основи громадянської позиції й демократії закладаються з дитячих років й саме самоврядування допомагає учням нашої школи цікаво та з користю урізноманітнити власне життя і життя своїх товаришів. Досвід взаємин, виявлення та захисту власних інтересів,  що набувають учні , стане багажем, з яким вони увійдуть до дорослого життя.

Шкільний учнівський парламент - це самостійність в прояві ініціативи, ухваленні рішень, їх реалізація на користь свого колективу. 

2018 - 2019 навчальний рік

 12 жовтня в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови відбулися вибори на пост Президента шкільного учнівського об’єднання «КРОК».

За результатами  роботи виборчої комісії та підрахування голосів у  голосуванні взяли участь 496 учнів 5-11 класів та 68 вчителів школи. За більшістю голосів перемогу  здобула учениця 10-Б класу Новосельська Дарина. 

 

 

 

 

 

 2017 - 2018 навчальний рік

 

20.10.2017 року відбулися вибори Президента школи, що проводились за принципом загального рівного і прямого виборчого права при таємному голосуванні (при наявності щоденника з фото). 

Президентом 

шкільного об’єднання «КРОК» став учень 9А класу Савченко Владислав, який набрав 208 голосів 


 

 Рада  Департаментів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

.