Ми живемо в епоху демократії, свободи особистості.  Все більше і більше молоді починають займатись активною суспільною діяльністю. Учнівське самоуправління в нашій школі має достатній досвід  суспільної діяльності, належного спілкування, самоорганізації та організації інших. Основи громадянської позиції й демократії закладаються з дитячих років й саме самоврядування допомагає учням нашої школи цікаво та з користю урізноманітнити власне життя і життя своїх товаришів. Досвід взаємин, виявлення та захисту власних інтересів,  що набувають учні , стане багажем, з яким вони увійдуть до дорослого життя.

Шкільний учнівський парламент - це самостійність в прояві ініціативи, ухваленні рішень, їх реалізація на користь свого колективу.

2017 - 2018 навчальний рік

20.10.2017 року відбулися вибори Президента школи, що проводились за принципом загального рівного і прямого виборчого права при таємному голосуванні (при наявності щоденника з фото).

Президентом

шкільного об’єднання «КРОК» став учень 9А класу Савченко Владислав, який набрав 208 голосів

Рада  Департаментів