Школа безпеки на виїзді

24.02.2020 16:57

23 лютого 2020 року члени клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Іванівна Адвокатова)  та представники шкільного парламенту ЗЗСО № 52 ( керівник Інна Миколаївна Кадецька) завітали до вихованців Кімнати школяра з тематичною конкурсною програмою «Я обираю життя!». Давня традиція клубу проводити не тільки конкурси, а й заняття з елементами тренінгу для дітей з малозабезпечених сімей та вихованців туристичного відділу Центру. Цього разу члени клубу «Лідер» прийшли не з пустими руками, а принесли до Кімнати школяра дитячу бібліотеку (більше 70 книжок). Ініціатором благодійної акції «Книга – другу!» стала член клубу «Лідер» Центру Шумик Анастасія (ЗЗСО №52).      Програму з безпеки життєдіяльності «Я обираю життя!» підготували активісти-волонтери – Ільченко Вікторія, Ільченко Юлія і Яковенко Дарія (здобувачі освіти ЗЗСО№52). Збірні команди, у складі 24 чоловік, з честю пройшли випробування: розминку «50 на 50», вікторину «Я – за здоровий спосіб життя. Запитання-відповіді», командне лото «Обери складність питання», кросворд «Правила дорожнього руху», дидактичну гру «Корисні поради» та ігромарафон «Імунітет» . Найбільшу суму балів отримала команда «Мімоза». Учасники заняття залишилися дуже задоволеними, тому що не тільки пригадали правила особистої безпечної поведінки, а й отримали солодощі. Зустріч закінчилася дружніми посиденьками і солодким столом. За це діти вдячні волонтеру, в минулому вихованцю Кімнати школяра, Дмитру Діжур.