Робимо світ кращим

10.12.2018 16:58

10 грудня 2018 року на базі Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради організовано та проведено відзначення  Міжнародного дня людей з особливими потребами (3 грудня).

Що людині потрібно для щастя? … Так, - здоров'я, хороші друзі, щоб рідні довго жили. А ще потрібно, щоб поруч із нами були завжди добрі чуйні люди. Волонтерський загін школи «Від щирого серця» з волонтерами Товариства Червоного Хреста України Дніпровського району (Чулкова Л.М. - голова Дніпровської організації ТЧХУ та волонтери дніпровського району – Адвокатова С.І., Нурулліна І.Д., Кадецька І.М., Костюченко В.В. та ін..) організували та провели святкову програму для дітей з особливими потребами віком від 6-16 років. Під час концерту дітям подарували хороший настрій, солодкий стіл та вручили святкові подарунки.

Участь у благодійних заходах виховує у дітей почуття милосердя, доброти, людяності та співчуття.