1234567
891011121314
22232425262728
293031

Енциклопедія шкільного психолога. Діагностична і корекційна робота: методики, корисні поради, статті; бібліотека психолога, документація. Каталог посилань, форум. На допомогу психологу.

Діагностичні тести і методики для дошкільного і шкільного віку Сайт призначений для студентів психологічних і педагогічних спеціальностей, шкільних психологів, педагогів і батьків. Містить психологічні методики для різних вікових груп, ігри і вправи на розвиток уваги, пам'яті, мислення і корекцію емоційної сфери, особистості, порушень спілкування, наукові та популярні статті, книги, посилання на корисні ресурси з психології. "Детисайт"

Психолого-педагогічне Інтернет-видання. Містить наукові та практичні матеріали з питань дитячої психології, педагогіки, медицини, запрошує до участі в дискусіях і семінарах. Розділи: психологія раннього віку, психологія навчання дитини, логопатологія, практика виховання дошкільників, методичні матеріали.

Inter-Педагогіка

Сайт Ірини Хоменко для вчителів і батьків. Є бібліотека книг, методичних рекомендацій з педагогіки, психології дітей і підлітків; форум, можливість отримати консультацію. Важкі діти

Сайт для вчителів, лікарів, батьків про порушення поведінки у підлітків, шкідливі звички, розлади шкільних навичок. Є бібліотека повнотекстових видань з теми, форум.

Сторінки дитячого психолога Олени Прудіус

Статті, рекомендації дитячого психолога; дидактичні, творчі, психокорекційні ігри, казки