Проведення “Дня ЦЗ” у школі №52

12.05.2016 18:59
12 травня 2016 року в Херсонській спеціалізованій школі № 52 відбувся День ЦЗ, метою якого було практичне відпрацювання здатності учасників навчально-виховного процесу діяти в разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів, в умовах виникнення надзвичайних ситуацій для захисту, рятування та збереження здоров’я людей.
Розпочався захід урочистою лінійкою, під час якої директор школи В.І.Бєляєва привітала присутніх і ознайомила із наказом по школі про проведення єдиного Дня цивільного захисту за темою «Загроза повітряного нападу» та «Виникнення пожежі».
Години спілкування «Як себе поводити у НС: терористичні акти, знаходження вибухобезпечних предметів» були проведені з демонстрацією тематичних відеофільмів та презентацій. Школярі також відпрацьовували практичні вміння одягати засоби індивідуального захисту. А для учнів 6-Б, 8-А, 9-А класів були проведені вікторини з питаннями ЦЗ.
Цікаво і пізнавально пройшли у 2-А, 5-А, 7-Б, 7-В, 10-А, 11-Б класах відкриті показові уроки з зазначенням факторів, що ініціюють надзвичайні ситуації.
Творчо підішли школярі до конкурсу-огляду стіннівок «Поведінка школярів при знаходженні вибухонебезпечних предметів» (6-9 класів), «Дії школярів в умовах терористичних проявів» (10-11 класів). Журі у складі представників шкільного департаменту «Шкільна служба новин» визначила найкращі роботи.
Цікаво провели екскурсію для учнів 6 класів працівники Державної служби надзвичайних ситуацій.
Свої вміння, витримку, майстерність продемонстрували на спортивному майданчику учасники естафети та здачі нормативів з ЦЗ серед учнів 6-9 класів.

На лінійці, яка відбулася після проведених заходів, були проведені підсумки Дня ЦЗ та нагороджені переможці.