Проект «Школа подружнього життя»

08.02.2019 16:25

Україна займає 3-е місце в Європі за кількістю розлучень. За статистикою в нашій країні кількість розлучень становить 61 % і як правило це відбувається в перші 5 років. Чимало пар, які проживають спільно, не зареєструвавши свої відносини в органах РАГСу. За статистикою такі пари розпадаються в 95 %. В результаті сьогодні 60% дітей живуть в неповних сім’ях. Це свого часу позначиться на їх здатності створювати міцну і щасливу родину. В Україні лише 12 % сімейних пар вважають себе щасливими і така ситуація склалася в результаті того, що підлітки, не готові до дорослого життя. А через брак досвіду та інформації не в змозі побудови гармонійні стосунки у шлюбі. Тому крім закоханості, бажання мати щасливу сім’ю і віри в щастя необхідно мати знання про те, як щастя побудувати і зберегти. Психологи попереджають, якщо така тенденція збережеться, то в країні виросте покоління людей, які не вміють і не хочуть будувати відносини. Тому питання підготовки до подружнього життя вже за шкільною партою є актуальним та нагальним. Для цього і були створені Школи подружнього життя. Школи подружнього життя працюють за програмою, що схвалина Міністерством освіти і науки України: Проект «Школа подружнього життя» (програму схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки України, протокол №2 від 25.09.2018р.), автор та досвідчений тренер Олійник Олег Валерійович.

8 лютого 2019 року з учнями 10 класу  відбулася перша зустріч з тренером  Школи подружнього життя Козуб Наталя Марківна.

Учні були дуже зацікавленні і активними в обговоренні сучасних проблем молоді та проблем у формуванні майбутньої щасливої сім’ї. Сертифікований спеціаліст Козуб Наталя Марківна пояснила, що ШПЖ передбачає вивчення основ сімейного життя, психології стосунків чоловіка і жінки, їх основні потреби, про те, що таке закоханість і любов, як закохатися і не помилитися, як зберегти і плекати любов протягом всього подружнього життя. У ШПЖ навчають, як планувати сімейних бюджет, як вирішувати конфлікти, як планувати вагітність, як виховувати дітей і т. д.

Зустріч пройшла з великим задоволенням для усіх учасників заходу.