Проект Українського фонду «Здоров’я» та Благодійного фонду родини

13.09.2016 20:58

Проект «Я можу врятувати життя»

(участь учнів Херсонської спеціалізованої школи №52 з поглибленим вивченням української мови у проекті Українського фонду «Здоров’я» та Благодійного фонду родини

13.09.2016 учні 10-11 класів Херсонської спеціалізованої школи №52 з радістю долучились до спеціального проекту під назвою "Я можу врятувати життя". Проект ініційований Українським фондом "Здоровя".

В нашому житті дуже часто трапляються ситуації, коли кілька хвилин можуть вирішувати майбутню долю людини або ж зіпсувати здоровя. Тому учні старшої школи в рамках проекту прослухали курс інтерактивних лекцій та відвідали практичні заняття , на яких змогли отримати вичерпні відповіді на всі питання,що стосуються здоровя людини.

По завершенню школярі отримали сертифікати з надання медичної допомоги та однозначно переконалися в тому, що володіти мінімальними знаннями медицини--це необхідність кожної людини.