.


Зарахування учнів до 1 класу  на 2018 - 2019 н.р. ( переглянути списки ) 

Наказ Міністерстваосвіти і науки України "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладівосвіти для здобуття повної загальної середньоїосвіти" №367 від 16.04.2018

ПЕРЕГЛЯНУТИ Організація прийому дітей до перших класів 2018-2019 н.р.

Конституція України

Стаття 53. Коженмає право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освітаздобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освітицього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місцяпроживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальнусереднюосвіту"

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахуванняучнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи. Оголошення для батьків першоклаників 2017-2018 н.р.

Шановні батьки!
Ми були б раді бачити Вашу дитину учнем нашої школи.
Навчальний заклад №52 володіє всім необхідним для отримання повноцінної різнобічної освіти.
Висококваліфікований педагогічний колектив здатний дати учням знання, достатні для продовження навчання у ВНЗ, зробити їх конкурентоспроможними на вступних іспитах, створити можливості для додаткової освіти та розвитку дітей.
Згуртований учительський і дитячі колективи здатні забезпечити комфортне перебування Вашого сина або дочки в нашій школі.
Адміністрація школи завжди готова до діалогу з батьками.
 

 

 

.