ПрАТ “Чумак” м.Каховка

31.10.2017 18:20

30 жовтня  2017 року учні 7-в класу відвідали  АО  «Чумак»  м. Каховка Херсонської обл. На заводі учнів зустріла  адміністратор центрального офісу, яка ознайомила з історією, асортиментом випускаємої продукції. З виробничим процесом на підприємстві учасників екскурсії детально ознайомила майстер зміни. Школярі мали можливість спостерігати за роботою укладальників-пакувальників, укладальників продуктів консервування, сортувальників у виробництві харчових продуктів, водіями навантажувачів .По дорозі до м. Каховка діти  відвідали унікальний комплекс відпочинку «Поляна казок», прогулялися уздовж Дніпра прибережною алеєю та парком  імені С.Фалдзінского, що є пам'ятником садово-паркового мистецтва. В цілому екскурсія принесла усім незабутній досвід та неймовірні враження від побаченого.