Позитивний імідж лідера

05.02.2019 17:50

Школа лідера Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова Світлана Іванівна) і клуб «Юних принцес» Центру (керівник Борисова Тетяна Олександрвіівна) проводять цікаві нестандартні виїзні заняття-тренінги для лідерів-старшокласників навчальних закладів Дніпровського району.

З 5 лютого для дівчат 9-11 класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради  продовжено тематику тренінгів і практикумів «Позитивний імідж лідера». До отриманих попередніх знань сутності поняття іміджу і його ролі у формуванні лідерства, для активісток органів самоврядування цього разу додалися знання з навичок ефективної самопрезентації і практичних вправ, спрямованих на формування вмінь розробляти власний імідж. Запланованих трьох годин занять ніколи не вистачає! Тому, кожного разу наприкінці зустрічей, звучить : «А коли ми ще зустрінемосяПриємно, що наша молодь охоче знайомиться з мистецтвом створення власного іміджу, працює над своїми позитивними якостями, вчиться працювати в одній команді і досягати особистих і колективних успіхів.