Під надійним захистом

08.12.2015 19:36

06 грудня 2015 року, у День Збройних Сил України,учні 6-7 класів, вихованці комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради гуртків «Пішохідний туризм» (керівник Побіреська О.М.) та «Джура» (керівник Руденко М.М.) відвідали військову частину 3056 Національної Гвардії України.

Гостинні господарі показали дітям їдальню, плац, автомобільний парк. Хлопці і дівчата почули цікаву розповідь про військову частину, про завдання, які стоять перед бійцями Нацгвардії, мали змогу ознайомитись з  історією озброєння частини, потримати в руках пістолет, гвинтівку, кулемет, відчути себе справжніми військовими.

Найбільше враження на дітей справив легендарний БТР, який пройшов Іловайський котел, Маріуполь та Широкіне, а зараз знаходиться на озброєнні військової частини.

Діти переконалися, що знаходяться під надійним захистом військових - патріотів України, а професія військового зараз потрібна як ніколи. Слава Україні!