Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Бажаємо творчих успіхів та не зупинятися на досягнутому!
Список переможців
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
1
|
Артемчук Максим
|
8-А
|
ІІ
|
фізика
|
Віннік О. В.
|
2
|
Тіманова Маргарита
|
8-В
|
ІІІ
|
фізика
|
Віннік О. В.
|
3
|
Дем’янов Дмитро
|
9-В
|
ІІІ
|
фізика
|
Віннік О. В.
|
4
|
Дубіна Володимир
|
9-В
|
ІІІ
|
фізика
|
Віннік О. В.
|
5
|
Тавожнянський Владислав
|
8-Б
|
ІІІ
|
ІТ
|
Маринка Ю. О.
|
6
|
Мельник Ілля
|
9-А
|
ІІІ
|
ІТ
|
Замрій Т. М.
|
7
|
Вершина Олександр
|
10-Б
|
ІІІ
|
ІТ
|
Замрій Т. М.
|
8
|
Пацан Юлія
|
8-В
|
ІІІ
|
історія
|
Глущенко Л. А.
|
9
|
Грищук Владислав
|
11-Б
|
ІІІ
|
історія
|
Двірська О. В.
|
10
|
Мирвода Олександр
|
11-А
|
ІІІ
|
історія
|
Двірська О. В.
|
11
|
Грушевенко Дарина
|
10-Б
|
ІІІ
|
біологія
|
Свириденко Л. О.
|
12
|
Сметанка Денис
|
11-А
|
ІІІ
|
біологія
|
Гришко Т. П., Свириденко Л. О.
|
13
|
Міхайліченко Ганна
|
11-А
|
ІІІ
|
англ. мова
|
Могилевська Т. Ю.
|
14
|
Мирвода Олександр
|
11-А
|
ІІІ
|
англ. мова
|
Євстратенко С. С.
|
15
|
Чижихіна Надія
|
11-Б
|
ІІІ
|
англ. мова
|
Могилевська Т. Ю.
|
16
|
Руссол Крістіна
|
7-Б
|
ІІ
|
хімія
|
Синіцький Ю. В.
|
17
|
Вітасик Анастасія
|
8-Б
|
ІІІ
|
хімія
|
Синіцький Ю. В.
|
18
|
Дубіна Володимир
|
9-В
|
ІІІ
|
хімія
|
Синіцький Ю. В.
|
19
|
Грушевенко Дарина
|
10-Б
|
ІІІ
|
хімія
|
Синіцький Ю. В.
|
20
|
Зайченко Анастасія
|
11-Б
|
ІІІ
|
хімія
|
Синіцький Ю. В.
|
21
|
Міхайліченко Ганна
|
11-А
|
І
|
укр.мова і літ
|
Снігур І. Г.
|
22
|
Вітасик Анастасія
|
8-Б
|
ІІІ
|
укр.мова і літ.
|
Густенко О. О.
|
23
|
Пічура Олександра
|
8-Б
|
ІІІ
|
укр.мова і літ.
|
Густенко О. О.
|
24
|
Танцюренко Олеся
|
9-А
|
ІІІ
|
укр.мова і літ.
|
Григор’єва А. В.
|
25
|
Данілевська Валерія
|
9-Б
|
ІІІ
|
укр.мова і літ.
|
Макарова В. Л.
|
26
|
Кіцун Кирил
|
10-А
|
ІІІ
|
укр.мова і літ.
|
Макарова В. Л.
|
27
|
Артемчук Максим
|
8-А
|
ІІІ
|
географія
|
Шнейдміллер Н. К.
|
28
|
Мельник Дмитро
|
10-А
|
І
|
труд.н.
|
Данілушкін В. В.
|
29
|
Данілушкіна Віталіна
|
10-А
|
І
|
труд.н.
|
Могилевська О. Б.
|
30
|
Артемчук Максим
|
8-А
|
І
|
Математика
|
Максименко І. В.
|
31
|
Вітасик Анастасія
|
8-Б
|
ІІ
|
Математика
|
Максименко І. В.
|
32
|
Малозьомова Діана
|
8-Б
|
ІІ
|
Математика
|
Максименко І. В.
|
33
|
Тавожнянський Владислав
|
8-Б
|
ІІ
|
Математика
|
Максименко І. В.
|
34
|
Тодеуш Владислав
|
6-В
|
ІІІ
|
Математика
|
Басараб Н. В.
|
35
|
Ведяшкіна Катерина
|
6-А
|
ІІІ
|
Математика
|
Попова Л. Г.
|
36
|
Сенчурін Микола
|
7-А
|
ІІІ
|
Математика
|
Попова Л. Г.
|
37
|
Сенчук Дарина
|
7-А
|
ІІІ
|
Математика
|
Попова Л. Г.
|
38
|
Онищук Кирило
|
7-В
|
ІІІ
|
Математика
|
Попова Л. Г.
|
39
|
Іванова Ангеліна
|
7-А
|
ІІІ
|
Математика
|
Попова Л. Г.
|
40
|
Марданян Олександр
|
8-В
|
ІІІ
|
Математика
|
Максименко І. В.
|
41
|
Тіманова Маргарита
|
8-В
|
ІІІ
|
Математика
|
Максименко І. В.
|
42
|
Пічура Олександра
|
8-Б
|
ІІІ
|
Математика
|
Максименко І. В.
|
43
|
Лапшова Катерина
|
9-В
|
ІІІ
|
Математика
|
Кулінич С. І.
|
44
|
Лютко Данііл
|
9-В
|
ІІІ
|
Математика
|
Кулінич С. І.
|
45
|
Кіцун Кирил
|
10-А
|
ІІІ
|
Математика
|
Кулінич С. І.
|