Перемога у змаганнях Всеукраїнського проекту « Я можу врятувати життя »

18.09.2016 19:14

Перша медична допомога являє собою комплекс первинних заходів допомоги при нещасних випадках. Від того, наскільки швидко й якісно ця допомога буде надана, залежить життя людини. Необхідно володіти найпростішими способами надання першої, долікарської допомоги і вміти при необхідності використовувати свої навички для надання само- і взаємодопомоги.

16 вересня 2016 року учні 10-А класу Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради взяли участь у змаганнях Всеукраїнського проекту « Я можу врятувати життя » та посіли I місце. Під час змагань учасники показали свої практичні та теоретичні знання вчасно надавати першу медичну допомогу.

Наші переможці у грудні місяці поїдуть до Києва представляти Херсонську область у Всеукраїнських змаганнях з надання першої медичної допомоги.

Щиро вітаємо наших переможців!