Оздоровлення дітей у шкільному таборі «Супутник»

17.06.2016 08:02
Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

З 30.05 - 16.06. 2016  на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови працював  пришкільний табір відпочинку «Супутник». Робота розпочалася традиційною лінійкою з кращими номерами художньої самодіяльності, представлення загонів та вітальним словом директора школи. На святі були присутні  гості з телерадіокомпанії «Скіфія», які зняли сюжет про наш табір.

Діти мали змогу відпочивати на березі Дніпра, також відвідували ТРЦ Фабрику де мали змогу побувати в Мультиплексі та Джампарку, відвідували ККЗ Ювілейний, на території школи з вихованцями табору займалися вивченням англійської мови, заняття проходили не традиційно. З метою організації корисного дозвілля систематично працівниками фізичної культури проводилися спортивні змагання між загонами, естафети, квести тощо. З метою профілактики пожежної безпеки на території ЗНЗ № 50  були проведені змагання та виступи  шкільних агітбригад.