Формуємо ментальне здоров'я!

06.09.2024 17:31

У Херсонському ліцеї №52 «Перспектива» Херсонської міської ради з 2 по 6 вересня 2024 року пройшов Тиждень Ментального здоров’я в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»!
      Під час Тижня для здобувачів освіти практичним психологом закладу Крістіною Хабрат і класними керівниками було організовано та проведено різноманітні цікаві, змістовні заходи:
- Заняття з елементами тренінгу "Як зняти емоційне напруження та нормалізувати емоційний стан?";
- Перегляд відеоролику "Ти як?";
- Проведення "Психологічних хвилинок" на уроках;
- Година спілкування "Мої літні враження. З Україною у серці";
- Година спілкування "Ти як? Повертаємось до школи. Я - громадянин України - європейської країни";
- Година спілкування "Ти як? Повертаємось до школи. Честь і слава незламним героям України. Що для мене справжній патріотизм?».
     Педагоги закладу докладають великих зусиль, щоб формувати ментальне здоров'я учнів, яке є, за їхнім глибоким переконанням, невід'ємною частиною нашого загального благополуччя і якості життя! Впевнені, що такі заходи допоможуть дітям керувати емоціями, будувати стосунки та досягати своїх цілей!