До вирішення питань разом!

10.12.2020 16:15

10 грудня 2020 р. у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради пройшла зустріч представників Ш/О «КРОК» з директоркою школи Людмилою ШАЛАЄВОЮ. На  зустрічі  керівник освітнього закладу звернула увагу  лідерів шкільного самоврядування на вкрай важливе дотримання протиепідемічних  правил, бережливе ставлення до майна школи та виконання  правил внутрішкільного розпорядку учасниками освітнього процесу.
Співпраця адміністрації із шкільним загалом допомагає подолати формалізм в діяльності учнівського самоврядування, націлює школярів  займатися конкретними справами, сприяти підвищенню інтересу дітей до життя школи, формувати в них соціально активну особистість.