Краєзнавство

Екскурсія до шкільного музею

12 жовтня 2017 року учні 5 класів відвідали експозицію шкільного музею « ХХІ ст. Час героїв» присвяченій  подіям АТО. Екскурсоводи, учні 7-в класу, підготували цікаву екскурсію в якій розповідали про події  АТО, історії життя випускників та батьків учнів нашої школи, які не побоялися взяти в руки зброю і стати на оборону своєї держави. П’ятикласники побачили нові експонати, що були передані до шкільного музею головою волонтерської організації Обласного центру допомоги військовим «Армія  SOS Херсон» Уманець Г.І.

Учні 7в класу відвідали  АО «Чумак»

30 жовтня  2017 року учні 7-в класу відвідали  АО  «Чумак»  м. Каховка Херсонської обл. На заводі учнів зустріла  адміністратор центрального офісу, яка ознайомила з історією, асортиментом випускаємої продукції. З виробничим процесом на підприємстві учасників екскурсії детально ознайомила майстер зміни. Школярі мали можливість спостерігати за роботою укладальників-пакувальників, укладальників продуктів консервування, сортувальників у виробництві харчових продуктів, водіями навантажувачів .По дорозі до м. Каховка діти  відвідали унікальний комплекс відпочинку «Поляна казок», прогулялися уздовж Дніпра прибережною алеєю та парком імені С.Фалдзінского, що є пам'ятником садово-паркового мистецтва. В цілому екскурсія принесла усім незабутній досвід та неймовірні враження від побаченого.