УКРАЇНОЗАВСТВО

Всесвітній День Миру

22.09.2017 році у Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови для учнів 2 – 11 класів була проведена урочиста лінійка присвячена Всесвітньому Дню Миру « Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх» з метою  звернути увагу дітей та молодь до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги один до одного. Серед учнів 5-11 класів відбувся конкурс плакатів «Бажаємо Україні миру». Загальновідомим символом миру є голуб, якого учні відобразили у флешмобі «Голуб миру».

Святкування Дня козацтва та Дня захисника України

13 жовтня 2017 року до Дня козацтва та Дня захисника України у Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови  з метою поглибити знання учнів про козацтво, його традиції, побут, звичаї, розвивати фізичні якості дітей, спритність, активність; виховувати почуття патріотизму та любові до батьківщини відбулася урочиста лінійка для учнів школи.  Цей святковий день діти та вчителі відзначали у вишиванках, хореографічний колектив «Ельданс» художній керівник Евстратенко А.В. представили танок «Козачата», хореографічний колектив «Дельсард» художній керівник Алексашкін М.В. виступив з номером «Ми  - діти України!». Завершив лінійку флешмоб учнів 5 – 8 класів «Доля країни – в наших руках». Відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.