Онлайн-зустріч з херсонською письменницею

30.09.2021 11:24

«Бути щасливим – у тренді!» Онлайн-інтерв’ю з Юлією Чернієнко
У Всеукраїнський день бібліотек для учнів 7-Б класу шкільні бібліотекарі підготували та провели зустріч онлайн із письменницею Юлією Чернієнко в шкільній бібліотеці через платформу зв'язку ZOOM, щоб взяти у неї інтерв’ю. Розпочалася зустріч із привітання з Всеукраїнським днем бібліотек, та відеороликом-знайомством з пані Юлією. Тема заходу була присвячена щастю, адже всі герої книг Юлії Чернієнко «Помста» і «Хікі шукають любов» кожний по своєму шукають себе, однодумців та свою щасливу стежину у цьому світі. Авторка поділилася власним рецептом щастя: це займатися улюбленою справою – писати книжки, подорожувати та спілкуватися з однодумцями. Юлія Чернієнко розповіла про перший вірш, написаний нею у вісім років під час уроку фізкультури, поділилася секретами творчості і способами «прикликати» натхнення, а також відкрила таємницю, що працює зараз над підлітковим детективом. Письменниця акцентувала увагу на тому, що писати для підлітків, їхні проблеми та шляхи їх подолання – це її покликання. Гостя не могла залишити школярів без подарунку до свята, тому підготувала для них скриньку із побажаннями – мотиваційні цитати із власної книги. Зокрема, вона поділилася улюбленою фразою: «Ніхто не зробить тебе щасливою: твори себе, своє життя, свій настрій сама». Наприкінці заходу Юлія Чернієнко порадила семикласникам книги до прочитання із топ-5-ки улюблених:
1) Марина і Сергій Дяченко «Варан»;
2) Джейн Остін «Гордість і упередження»;
3) Стівен Кінг «Під куполом»;
4) Рей Бредбері «Оповідання»;
5) Анатолій Кичинський. Вірші.