Нагородження учасників міського фестивалю – конкурсу знавців англійської мови

02.12.2016 20:29

На цьому тижні в Херсонському драматичному театрі ім..Куліша відбулося нагородження учасників міського фестивалю – конкурсу знавців англійської мови в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах м. Херсон «ENGLISH TIME».
З метою мотивації дітей до вивчення англійської мови підвищення пізнавальної діяльності учнів до культури англомовних країн, виявлення здібних та обдарованих дітей, активізації позакласної роботи з англійської мови, у рамках проведення Року англійської мови в Україні.

Учні Херсонської спеціалізованої школи № 52 прийняли участь у трьох номінаціях : молодшій, середній, старшій та посіли призові місця. У старшій віковій категорії 1місце посіла Камбурова Юлія учениця 11-А класу, яка представила есе про рідне місто з елементами власного дослідження, керівник роботи Євстратенко С.С..
Середню вікову категорію представляли учні 8-Б класу Борисенко Ілля, Нешпіль Емма, Довгаль Гліб та Шумік Анастасія, які представили театралізований скетч-начерк під керівництвом Пшеніциної О.А. та посіли перше місце. Молодшу вікову категорію представляла група учнів 5 – А класу, Омельченко Єгор,Сумарокова Катерина, Хомяк Ольга, Климюк Ганна, які представили власне відео англійською мовою про свою рідну школу, керівник Антонович А.М. Подібні заходи допомагають дітям гідно представляти себе, свою школу та знаходити нових друзів та зв’язки з учнями інших шкіл, що дозволяє розширювати коло своїх інтересів.