Володіння англійською мовою є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Для підвищення рівня володіння англійською мовою серед учнів нашої школи , зацікавлення дітей, започаткування моди на вивчення іноземних мов було запрошено носіїв мови для роботи з вихованцями пришкільного табору "Супутник". Перебування у мовному таборі допоможе дітям удосконалити мовленнєві навички, розширити кругозір, глибше познайомитись з традиціями та звичаями іноземних держав, сприятиме засвоєнню соціальних норм мовленнєвої поведінки у типових ситуаціях. Знання іноземних мов – це ключ до успіху у сучасному світі, ключ, який відкриває двері до чогось нового.

Як знайти баланс між бажаним та необхідним? Відповідь знають у таборі “Супутник”, ми суміщаємо  дитячий відпочинок з можливістю отримати нові корисні вміння та навички у ненав'язливий ігровій формі. Діти щодня практикують  англійську з носієм мови волонтером з Каліфорнії Джо Брауном та його дружиною.