Міжнародний День Миру

22.09.2019 10:50

21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох  людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія.

От і в  Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови сьогоднішній день був присвячений цій темі. Скільки пісень, оповідань, віршів складено про дружбу, дитинство і про таке прекрасне слово МИР. Учні нашої школи створили доброзичливу атмосферу, підняли настрій, виконавши яскраві художні номери.

У проведені свята взяли участь учні 3-9 класів. Художній колектив «Ельданс» (худ. керівник: Евстратенко Г.В.) своїм танком створили справжню магію свята, учениця 3-Б класу Комова Дарія виконала пісню «Мій рідний край», учні 7-9 класів декламували вірші про значення миру в нашій країні.

Тож шануйте і любіть свою  прекрасну, рідну неньку-Україну, шануйте славні традиції, звичаї нашого народу, пам’ятайте завжди і скрізь, що ви – діти козацького роду.