Ми славимо мужність і подвиг Ваш!

06.05.2016 19:32

На честь 71-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні 6 травня у Херсонській спеціалізованій школі №52 відбувся концерт у актовій залі, який відвідали вельмишановні ветерани. Захід підготував волонтерський загін «Нащадки перемоги». Було запрошено 20 гостей, які зі сльозами радості і суму на очах відвідали нашу школу.
Діти підготували поетичні виступи, виконали хореографічну композицію «Это просто война», Емма Нешпіль і Рідкоборода Ліза заспівали пісню «Маки червоні», Крістіна Чугунова виконала пісню «Степом, степом…», учні 8-Б класу презентували композицію «Ах эти тучи в голубом…». Не обійшлося й без хвилини мовчання, якою всі присутні вшанували пам'ять всіх хто пережив Велику Вітчизняну війну, і тих, хто так і не повернувся з фронту.
Після заходу було вручено подарунки та квіти, організовано традиційну святкову вечерю у шкільній їдальні.
Також напередодні було проведено години спілкування, які мали таку тематику: «Схиляємо голови низько…», Ми славимо мужність і подвиг Ваш!», «Це не викреслити з пам’яті…».
Подякувати ветеранам за їхній подвиг у День Перемоги - найменше, що ми можемо зробити. Ми повинні пам’ятати тих, завдяки кому тепер живемо в мирі!