«Welcome to Ukraine» патріотичний дайджест під час якого учні 6-Б і  6-Г кл. мали змогу перевірити свої знання про Україну та відомих українців.

Тиждень початкової школи

З 05.02 по 09.02  2018 р. - проходить тиждень початкових класів. За заздалегідь розробленим планом в усіх класах відбуваються позакласні заходи, інтелектуальні та розважальні конкурси. Робота тижня спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Тема понеділка – Я у світі – історія рідної школи.

Наступні – діти малюки, читають залюбкимовними стежками, клубочек математичних заморочок, здоровим бути – круто. Юні художники та майстри презентують свої таланти на імпровізованій виставці. Проведення тижня  ще раз засвідчує професійну майстерність учителів, які працюють у початковій школі та всебічну обдарованість учнів.

7.02.2018 р. учні сьомих класів та 5-А кл.відвідали масовий захід «Пригоди в контенті ввічливості» . Діти згадали про безпеку в Інтернеті, що таке контент, віртуально поспілкувалися з літературними персонажами, дізналися про найважливіші правила спілкування в чаті, пограли у гру «Смайлик».

Для 6-Б кл. відбувся захід, «Studying t with the internet» де діти ознайомилися з Інтернет - ресурсами, які направлені на навчання та саморозвиток. За допомогою модельованих ситуацій вивчали правила безпечного користування Інтернетом.

Рідна мова – це наша національна ознака, в мові наша культура, сутність нашої свідомості.

Іван Огієнко

Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кілька тисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. У Херсонській спеціалізованій школі   № 52 21 лютого відбулися святкові заходи  з нагоди святкування  Міжнародного дня рідної мови.

Учні і вчителі школи взяли участь у написанні диктанту єдності «Без мови немає народу».

Школярі долучилися до   поетичного  флеш-мобу, на якому кожен бажаючий читав напам’ять вірші поетів світу; головна умова – всі поезії лунали українською!  Для учнів 5-9 класів проводилася динамічна українознавча вікторина «Я знаю свою мову!» Старшокласники виготовили до свята стіннівки «Говори українською!» У шкільній бібліотеці розпочала роботу книжкова виставка «Ти співуча, ніжна і близька».

Шкільна родина дружньо відзначає Міжнародний день рідної мови, усвідомлює, що  мова є найбільш потужним інструментом збереження та розвитку нашої культурної спадщини.