Новий куточок улюбленої країни - Актовський каньон

Коли відкриваєш для себе нові місця – це завжди  свято. Цими по-справжньому весняними днями учні 8-х класів нашої школи,вихованці гуртка « Пішохідний туризм» (керівник Побіреська О.М.) комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  «відкрили» для себе новий куточок улюбленої країни - Актовський каньон . Вихованці здійснили похід 1 ст. складності по цьому унікальному геолого-ландшафтному комплексу Національного природного парку"“Бузький Гард" та пройшли заповідними місцями урочища «Лабіринт» парку Скаржинського .

Діти задоволені походом, вражені унікальними місцями нашої квітучої України,  з її навдивовижу красивою природою .І якщо ви ще не знаєте про каньон - без найменшого сумніву вирушайте по наших слідах.

Разом ми зможемо більше!

Щороку в усьому світі Міжнародний Рух Червоного Христа і Червоного Півмісяця допомагає понад 160 млн. через свою мережу. Товариство Червоного Хреста України є надійною організацією, куди люди можуть звернутися за підтримкою у найскладніші часи.

Учні 1-11 класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради активно приймають участь у «Місячнику Червоного Хреста» по збору пожертв для підтримки інвалідів та дітей сиріт, самотніх людей похилого віку, нужденних та немічних, хворих на туберкульоз та для надання допомого під час надзвичайних ситуацій.

Для підтримки благодійної діяльності Червоного Хреста, виховання небайдужості і милосердя до чужого горя людини учні школи разом з батьками зібрали і передали продукти харчування, засоби особистої гігієни, ліки, одяг та перерахували на розрахунковий рахунок 660 грн.

Доброта та милосердя – споконвічні цінності до яких треба залучати з дитинства, щоб вогник доброти ніколи не згасав в серцях молодого покоління.

Відкрий серце для добра

З 2.04.2018 р. по 22.04.2018 р. проводиться Всеукраїнська благодійна акція під гаслом «Почуй світ!» зі збору коштів для придбання медичного обладнання для лікування дітей з порушенням слуху  Всеукраїнським благодійним фондом  «Серце до серця».

Учні 1 – 11 класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради долучилися до участі у цьому суспільно-важливому благодійному проекті.

На засіданні шкільного парламенту учнями школи було прийнято рішення придбати обладнання для отоларингологічного відділення  Херсонської дитячої обласної лікарні рефлектор лобний zieqler  вартістю 1 355 грн. 38коп.

Гроші на придбання приладу було зібрано під час проведення благодійної ярмарки солодощів у лютому 2018 року.

Участь у благодійних акціях виховує відповідальність та формує моральні цінності у молоді України, покращує ситуацію із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.