Краплинки добра!

19.02.2019 17:45

Безкорислива практична допомога своєму ближньому  в усі часи  являла собою фундамент доброти і людяності. Волонтерський загін Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради  разом з учнями та їх батьками зібрали посилки для бійців на передову. Діти підготували святкові листівки, обереги, солодощі, засоби особистої гігієни, медикаменти та сплели власноруч маскувальну сітку.

Величезна подяка всім учасникам благодійної акції «Краплинки добра»!

Адже події останніх років довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради кращого майбутнього нашої держави.

Голова центру допомоги учасникам  АТО  при Херсонській обласній державній адміністрації Кравець І.А. провів для учнів 6-х та 9-х класів просвітницьку зустріч щодо правил поведінки під час знаходження вибухонебезпечних предметів.