Україна – єдина країна!

22.01.2021 15:06

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, формування у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України  у  Херсонській спеціалізованій школі  І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради проведено   онлайн години спілкування національно-патріотичного спрямування «День Соборності України – символ національного єднання українського народу»,  віртуальна книжкова виставка  «Україна – єдина країна», онлайн-вікторина «День Соборності України», відеоперегляд документальних фільмів: «22 січня День Соборності України» та «День Соборності України: відтворення історичної правди».
Учні початкової школи дізналися про історію виникнення свята, пригадали українські державні символи та згадали українські традиції, а школярі 2-В класу стали учасниками XII Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот». Вони виконали цікаві, веселі завдання, які містили запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображали різнобічну інформацію про  нашу країну.
Діти усвідомили, що Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні!