Міжнародний урок Доброти

10.10.2024 19:35

Міжнародний урок Доброти пройшов у Херсонському ліцеї №52 «Перспектива» Херсонської міської ради під гаслом: «Добрі серця завжди відкриті для допомоги тих, хто її потребує...»
     Класні керівники 1-11 класів та лідери учнівського об’єднання «КРОК», підготували та провели цікавий  і змістовний Урок про гуманне та відповідальне ставлення до тварин!
     На уроках ліцеїсти з радістю відкривали для себе важливість турботи про тварин  і вчилися, як подарувати любов тим, хто не може сам про себе подбати. Ознайомилися з правилами догляду за домашніми улюбленцями, переглянули підбірку пізнавальних мультфільмів про тварин, виконували цікаві тематичні завдання!
      Педагоги Херсонського ліцею №52 «Перспектива» впевнені, що і в цей найскладніший час  не тільки можливо, а і потрібно виховувати  у дітей добро, відповідальність, гуманне та відповідальне ставлення до тварин! Разом ми робимо цей світ кращим!