Тиждень іноземних мов (англійської, німецької).

15.02.2021 15:00

З 08 по 12 лютого 2021 року в Херсонській спеціалізованій школі №52 з поглибленим вивченням української мови проходив предметно-методичний   Тиждень іноземних мов (англійської, німецької).

Заходи тижня проводилися у святково оформлених класах, шкільних коридорах для створення позитивного  емоційного фону, щоб діти відчули атмосферу свята. Тиждень включав різноманітні конкурси, ігри, презентації, перегляд фільмів про країни, мова яких  вивчається.

Всі заходи Тижня були направлені на стимулювання спілкування дітей  іноземною мовою, розвиток творчих здібностей школярів у різних предметних областях (винахідлива, музична, літературна та ін.) з використанням іноземної мови.

На початок Тижня учні 1-х та 5-х класів підготували барвисті цікаві малюнки з символікою країн мова, яких вивчається у школі.

Кожен урок розпочинався з інформаційної хвилинки,  де учні отримали інформацію про історію та культуру Великобританії та Німеччини.

Для учнів початкових класів були проведені конкурс-змагання «Весела абетка», гра-подорож «Magic Town», конкурс кросвордів,  гра «Easy English»,  конкурс «Fun with English».

Учні 5-8-х класів прийняли активну участь у вікторині «Чи знаємо ми Німеччину?», конкурсі стіннівок «Німеччина презентує себе», інтелектуальній грі «Джеперді-світ Walt Disney», грі-конкурсі «Найкращий перекладач»,  грі-квесті «Funny English». А також учням був запропонований День безкоштовної англійської (тест на знання англ. мови).