Шановні учні, батьки, педагоги!
Згiдно  наказу по школi  від 30.12.2020 №235-о «Щодо роботи закладу освіти у період обмежувальних протиепідемічних заходів», у період з 11 по 24 січня 2021 року освітній процес  продовжено в дистанцiйному форматi й організовано на  платформі Human,  згiдно затвердженого розкладу урокiв.
  • Просимо дотримуватись правил роботи з комп'ютерною технікою та вчасно робити перерви для відпочинку!
  • Слідкуйте за інформацією, яка розміщується на сайті закладу у розділах “Новини” та “Дистанційне навчання”
У разі виникнення проблемних питань тримаємо зв'язок через класних керівникiв!
Адмiнiстрацiя школи готова вiдповiсти на будь-якi питання, надати будь-яку допомогу за телефоном школи  51-60-67 та через Громадську приймальну на шкiльному сайтi!
Дотримуйтеся правил здорового способу життя та рекомендацій щодо запобігання захворювання COVID-19!!!

Режим дня дистанційного навчання для учнів 1-4 класів