.

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Віртуальна книжкова виставка « Україна – це Європа» 

  

          “Європа – це континент різних культур, релігійних та правових традицій, але, водночас, спільних цінностей. Ці цінності сприймає, а відтак і захищає Європейський Союз. Він заохочує співробітництво між європейськими кордонами, сприяє єдності при збереженні розмаїття”.
         Намагаючись інтегруватися в Європейське співтовариство, Україна і почала відзначати День Європи. На Україні це свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.

Віртуальна книжкова виставка "Сім’я берегиня людських цінностей"

              Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним cтановищем родини, її значенням у процесі підростаючого покоління та підкреслити важливість інституту родини, як основи будь-якого суспільства. Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх. Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Щасливий союз сім’ї і держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян, а благополуччя родини – мірило розвитку і прогресу країни. Родина – невичерпне джерело наснаги, любові, щастя, успіху, добра та злагоди. Сім’я дає нам почуття згуртованості, учить нас співпереживанню, доброзичливості й мудрості. В усі часи любов і повага до родини була основою народної моралі та її найвищим законом.  В центрі уваги опинилися питання ролі сім'ї та державної політики у справі досягнення мети забезпечення сталого розвитку.

.