Інформаційно-просвітницькі заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

13.11.2018 07:22

12 листопада  2018 року в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської  міської ради було проведено інформаційно-просвітницькі  заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом: конкурси дитячих малюнків і плакатів «Ми проти СНІДу»; виступи агітаційних бригад «СНІДу – ні!»; години спілкування «Подбай про своє здоров’я».

Волонтери Херсонського медичного коледжу підготували та провели лекцію на тему: «Бути обізнаним – бути захищеним» для учнів 8-9 класів. Учні отримали необхідну інформацію з питань профілактики ВІЛ\СНІДу і набули практичні навички із самозахисту при можливих ризикованих ситуаціях.

Протягом заняття лектор активно взаємодіяв з учнями, було багато запитань, відповідей. Учні дізналися багато нового , зрозуміли \, що здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах – найкращі методи профілактики СНІДу!