.

 

Розклад гуртків 2018/2019 н.р.

ПОГОДЖУЮ
Голова ПК               О.Б.Могилевська
«_____»__________2018 року
 
 
 
ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор школи              В.І.Бєляєва
«___»__________2018 року
 
 
 
Назва гуртка
День проведення заняття
Час проведення заняття
Місце проведення заняття
Керівник гуртка
Хореографічний
«Ельданс»
Понеділок (ІІ, ІІІ)    
Середа (ІІІ)
Пятниця
10.50 – 11.35, 15.25- 16.10
14.35 – 15.15
10.50 – 11.35
 
Клас хореографії
Клас хореографії
Клас хореографії
Євстратенко Г.В.
Хореографічний
"Дельсарт"
Вівторок
Четвер 
Середа
Пятниця
 
14.25 – 15.15 (ІІ)
 
  9.50 – 10.40 (І)
 
  10.50 – 11.30 (І)
  13.30 - 14.25 (ІІ)
Клас хореографії
Клас хореографії
Клас хореографії
Клас хореографії
Алексашкін М.В.
Волейбол
Понеділок   
 Середа                                 
17.00 – 18.00                    
 
Спортивна зала                                   
Лутановський В.М.
Футбол
                  Пятниця                              
 
17.00 – 19.00
Спортивна зала, футбольне поле
 
Бондаренко С.В.
Влучний стрілок
Середа                                Пятниця
17.15 -18.15                          18.00 -19.00                                                                            
 
 Кабінет №33                         Спортивна зала
 
Лутановський В.М.
Школа безпеки
Вівторок
17.15 – 18.15
 Кабінет №33
Лутановський В.М.
Джура
Понеділок                        Четвер                              
18.00 -19.00
17.15 -18.15     
Спортивна зала
Спортивна зала
Лутановський В.М.
Художня обробка деревини
Понеділок
13.40 – 15.15
Майстерня
Данілушкін В.В.
Умілі руки
Понеділок
13.40 – 15.15
Майстерня
Могилевська О.Б.
Happy English
Середа
13.40 – 14.25
Кабінет №34
Могилевська Т.Ю.
Світлограф
Середа
15.00 – 16.00
Кабінет № 19
Синіцький Ю. В.
«Біо» - життя
П’ятниця
14.30 – 15.30
Кабінет № 25
Свириденко Л.О.
Геоїд
П’ятниця
15.00 – 16.00
Кабінет № 19
Синіцький Ю. В.
Магістри
Середа
15.30 – 16.30
Кабінет № 18
Віннік О. В.
«Струни душі»
Вівторок
14.35 – 15.15
Кабінет № 23
Густенко О.О.
«Шевченків дивосвіт»
П’ятниця
14.30 – 15.15
Кабінет № 24
Могила А.Г.
«Джерело»
Вівторок
13.40 – 14.25
Кабінет № 13
Двірська О.В
Російська мова

КВН 
Середа

Середа
13.40 – 14.25 (9б/А)
14.30 – 15.15 (9а,в А/Б)
15.00 - 17.00
 
Кабінет № 21
Кабінет № 21
Актова зала
Бірюкова С.Т.

Васильэва Н.Г.
 
ДЮП
 
Середа
 
13.10 – 16.10
 
Актова зала
 
Кадецька І.М.
 
ЮІР
 
П’ятниця
 
14.30 – 15.30
 
Актова зала
Кадецька І.М.

 

.