.

 

Розклад гуртків 2016/2017 н.р.

 

№п\п

Назва гуртка

Дні роботи

Час рооботи

Керівник гуртка

Установа, від якої працює

Гуртки, що організовані навчальним закладом

1

Хореографічний

«Ельданс»

Середа

Пятниця

12.45 – 14.30

12.45 – 14.30

Євстратенко Г.В.

Школа 52

2

Хореографічний

«Babi dance»

Вівторок

Середа

Субота

12.45 – 13.30

9.55 – 11.35

9.00 – 9.45

Алексашкін М.В.

Школа 52

3

Волейбол

Понеділок                          Середа                                

17.00 – 18.00                                  

17.00 – 18.00

Молявко О.П.

Школа 52

4

Футбол

Понеділок                        Середа                                П’ятниця

16.00 – 16.45

16.00 – 16.45

16.00-16.45                                                                                    

Бондаренко С.В.

Школа 52

5

Влучний стрілок

Субота                                   Неділя

14.30 -16.00                                            14.30 -16.00                                                                                    

Лутановський В.М.

Школа 52

6

Школа безпеки

Понеділок

17.00 – 17.45

Лутановський В.М.

Школа 52

7

Футбол

Середа

17.00 – 17.45

Лутановський В.М.

Школа 52

8

Технічна творчість

Понеділок

14.30 – 15.15

Данілушкін В.В.

Школа 52

9

Умілі руки

Понеділок

14.30 – 15.15

Могилевська О.Б.

Школа 52

10

Знавці англійської мови

Середа

14.30 – 15.15

Могилевська Т.Ю.

Школа 52

11

Світлограф

Вівторок

15.00 – 15.45

Синіцький Ю. В.

Школа 52

12

Геоїд

Понеділок

15.00 – 15.45

Синіцький Ю. В.

Школа 52

13

Сузір’я

Понеділок

14.30 – 15.15

Самініна О. В.

Школа 52

14

«Струни душі»

Понеділок

14.30 – 16.00

Густенко О.О.

Школа 52

15

«Шевченків дивосвіт»

Середа

14.30 – 15.15

Могила А.Г.

Школа 52

16

«Джерело»

Понеділок

14.30 – 15.15

Глущенко Л.А.

Школа 52

17

Народознавство

П’ятниця

10.50-11.35

11.45-12.30

12.45-13.30

13.40-14.25

Голикова О.Є.

Школа 52

18

ДЮП

П’ятниця

14.30 – 15.15

Мануйленко І.М.

Школа 52

19

ЮІР

Середа

15.10-15.55

Мануйленко І.М.

Школа 52

Гуртки, організовані позашкільними навчальними закладами управління освіти

1

Гурток з спортивного орієнтування

Середа

Пятниця

 

   16.30-17.15

 

Капара О.І.

 

ХДЮТ

2

Спортивний гурток Кіокушин карате

Вівторок

Четвер

 

Субота

16.00-17.30 (молодша група)

17.30-19.45 (старша група)

08.45-11.00 (старша група)

11.00-12.30 (молодша група)

Дирий С.Г.

ДЮСШ

3

 

 

 

 

 

 

Дитячий художній хоровий колектив «Жайвір»

 

 

 

 

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

10,50-16,05

11,45-16,05

09,55-15,15

08,55-15,15

11,55-14,20

09,00-11,30

Козян Р.М.

ЦПР

Гуртки, організовані позашкільними навчальними закладами

Департаменту освіти і науки, молоді та спорту

1

Туристсько-краєзнавчий гурток.Пішохідний туризм

Середа

Пятниця

 

  14,30

 

Побірецька О.М.

 

КЗ»ЦТКТУМ»ХОР

2

Національно-патріотичний гурток «Джура»

Вівторок

Пятниця

   15,30

 

Руденко М.М.

 

КЗ»ЦТКТУМ»ХОР

  3

«Юні друзі природи»

Вівторок. Середа,

Пятниця

 12,00-14,00

 

Хандусь А.В.

 

КЗ»ЦТКТУМ»ХОР

  4

«Природа рідного краю»

Середа,

Пятниця

 10,30-12,50

 

Хандусь А.В.

 

КЗ»ЦТКТУМ»ХОР

  5

«Дослідники заповідних стежин Херсонщини»

Вівторок. Середа,

Пятниця

 14,30-16,30

 

Хандусь А.В.

 

КЗ»ЦТКТУМ»ХОР

 

Гуртки іншого підпорядкування (музичні школи, спортивні товариства,

приватні структури, громадські організації)

  1

 Спортивний гурток з шахів

Понеділок

Середа

16,20 молодша група

17,20 старша група

 

Крижановська Ж.М.

 

Шахматна школа «Гамбіт»

 

 

 

 

.