.

Флешмоб «Кораблик віри, надії, любові»

15.02.2019 11:31

 До акції «Жовто-блакитний кораблик», яка проводилася з 25 грудня по 7 січня 2019 року за ініціативою «Всесвітнього руху патріотів України», долучилися сотні тисяч українців і людей доброї волі багатьох країн світу. Фото з хештегом «Жовто-блакитний кораблик» на підтримку полонених українських військових моряків, які опинилися у полоні 25 листопада 2018 року під час збройної агресії в районі Керченської затоки, всіх протиправно утримуваних російською стороною українських заручників, небайдужі виставляли на сторінках соцмереж та надсилали до групи Всесвітнього руху патріотів. Під час акції тисячі новорічних ялинок, прикрашених жовто-блакитними корабликами, оселилися в домівках не тільки українців, а і наших друзів із ближнього та дальнього зарубіжжя.

      14 лютого 2019 року волонтери Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 (керівник Кадецька Інна Миколаївна) разом з клубом «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова Світлана Іванівна) провели флешмоб «Кораблик віри, надії, любові» на підтримку наших українських полонених.
       
Сподіваємося, що українська сторона зробить все можливе, щоб не тільки 24 військових моряка, а і всі полонені, які знаходяться у неволі, якнайскоріше повернулися до своїх домівок.
        Ми на вас
чекаємо! Віримо, що кораблики віри, надії і любові, які зберігаються у шкільному музеї, скоро подаруємо нашим хлопцям..