Слово «екскурсія» латинського походження, воно означає "вилазку", відвідування якогось місця чи об'єкта з метою його вивчення.

Екскурсії надзвичайно дисциплінують учнів, тому що потрапивши в невідоме місто необхідно бути дуже уважним, щоб, по-перше, отримати якнайбільше інформації про екскурсійні об’єкти, а по-друге, щоб елементарно не загубитися.

Організовані екскурсії для учнів нашої школи можна поділити на дві групи: екскурсії в межах нашого міста, області та екскурсії до міст нашої держави.  Екскурсії в межах Херсона  проводяться регулярно. Це навчальні міні-походи. Такі екскурсії проводяться з метою розширення краєзнавчих знань учнів.
Надзвичайно цікавими і пізнавальними для учнів є екскурсії до міст України. Учні нашої школи подорожують класами у складі групи на чолі з класним керівником.

Протягом  останього часу наші учні взяли участь у: